oyunlar 2
  Oyunlar 2 Cars 2 Games
ateş ve su
 

Ateş ve su

Ateş ve su Orman Tapınağında (Forest Temple) mavi engelleri su ile kırmızıları ise ateş ile geçmeniz gerekiyor oyunun sonuna kadar gitmelisiniz ateşi yön tuşları ile su'yu ise A,S,D,W tuşları ile hareket ettirin, iyi eğlenceler...

ateş ve su 2
 

Ateş ve su 2

Ateş ve su (Light Temple) oyununda iki karakteri ayrı olarak yönetin ateşle suya girmeyin su ile ateşe girmeyin ve bölümleri atlayın, iyi eğlenceler...

ateş ve su 3
 

Ateş ve su 3

Ateş ve su Orman Tapınağı (Forest Temple III) oyununda da yapmanız gerekenler genellikle aynıdır. Oyunu play butonuna tıklayıp başlattıktan sonra yön tuşları ile ateşi, W,A,S ve D tuşları ile suyun kontrolünü sağlayın. Ateşi suya düşürmeden suyuda ateşe düşürmeden bölümleri geçerek ilerleyin.

ateş ve su 4
 

Ateş ve su 4

Yıllardan beri devam eden Ateş ve Su serisinin 4. oyunu ile yeniden karşınıza çıkan iki kahraman karmaşık labirentleri aşıp çıkış kapısına ulaşmak için sizden yardım bekliyor. Ateş ve Su 4 (The Crystal Temple) oyununda yep yeni bölümler sizleri bekliyor olacak. İster bir arkadaşınızla 2 kişilik olarak isterseniz de tek başınıza aynı anda iki karakteri kontrol ederek oynayacağınız Ateş ve Su oyununda eğlenceli dakikalar sizi bekliyor.

ateş ve su 5 buz devri
 

Ateş ve su 5 (Buz Devri)

Serinin 5. oyunu Buz Devri'nde kahramanlarımız karmaşık labirentleri aşıp çıkış kapısına ulaşmak için sizden yardım bekliyor. Ateş ve Su 5 (The Ice Temple) oyununda yep yeni bölümler sizleri bekliyor olacak. İster bir arkadaşınızla 2 kişilik olarak isterseniz de tek başınıza aynı anda iki karakteri kontrol ederek oynayailirsiniz.


Sponsor reklamlarSponsor reklamlar