oyunlar 2
  Oyunlar 2 Cars 2 Games
ateş ve su
 

Ateş ve su

Ateş ve su Orman Tapınağında (The Forest Temple) oyundaki mavi engelleri "Su" karakteri ile kırmızıları ise "Ateş" ile geçmeniz gerekiyor, Ateş'e yön tuşları ile su'ya ise "A,S,D,W" tuşları ile yön verebilirsiniz...

ateş ve su 2
 

Ateş ve su 2

Ateş ve su (The Light Temple) oyununda "Ateş" ve "Su" karakterleri ayrı olarak yönetilir. "Ateş" ile suya, "Su" ile de ateşe girmemelisiniz, tüm bölümleri geçin ve oyunu bitirin, iyi eğlenceler...

ateş ve su 3
 

Ateş ve su 3

Ateş ve su Orman Tapınağı (The Forest Temple III) oyununda yine yön tuşları ile Ateş'in, "W,A,S ve D" tuşları ile de Su'nun kontrolünü sağlayabilirsiniz. Ateş'i suya, Su'yu da ateşe düşürmemeye gayret ederek tüm bölümleri geçmeye çalışın.

ateş ve su 4
 

Ateş ve su 4

Son yılların en popüler iki kişilik oyunu Ateş ve Su serisinin 4. oyunu ile yeniden karşınıza çıkan iki kahramanın karmaşık labirentleri aşıp çıkış kapısına ulaşması için yardımınıza ihtiyacı var. Ateş ve Su 4 (The Crystal Temple) oyununda güncellenmiş bölümler sizleri zorlayacak. Arkadaşınızla 2 kişilik olarak veya tek başınıza aynı anda iki karakteri kontrol ederek oynayabilirsiniz.

ateş ve su 5 buz devri
 

Ateş ve su 5 (Buz Devri)

Serinin beşinci oyunu Buz Devri'nde kahramanlarımızın karmaşık labirentleri aşıp çıkış kapısına ulaşması için yine her zamanki gibi yardımınıza ihtiyacı var. Ateş ve Su 5 (The Ice Temple) oyununda soğuktan buz kesmiş labirentleri aşın ve "Ateş" ile "Su" ya yardım edin.


Sponsor reklamlarSponsor reklamlar